166 2e afd. 26 november 1959. KASGELDLENING 1960. Aan de Raad, Telken jare wordt door Uw College een besluit genomen tot het aangaan van kasgeldleningen voor het komende begrotingsjaar. Naar het zich thans laat aanzien, zal voor het jaar 1960 vermoedelijk kunnen worden volstaan met twee miljoen gulden, welk bedrag voor dit doel gebruikelijk is. Wij stellen U thans voor over te gaan tot vaststeiling van bijgaand ontwerpbesluit. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: in de loop van het jaar 1960 ten laste van de gemeente tegen de parikoers promessen of andere schuldbrieven uit te geven ten bate van de dienst 1960 ter voorziening in de behoefte aan kasgeld en wel tot een zodanig bedrag, dat op geen enkel tijdstip van het jaar een bedrag van twee miljoen gulden zal worden overschreden, de in rekening-courant op te nemen gelden daaronder begrepen. De gelden zullen worden geleend tegen het door de Ministers van Binnen- landse Zaken en van Financiën bepaalde of nog te bepalen rente-percen- tage, dat zal gelden op het tijdstip van afgifte van een promesse of schuld- bekentenis. De gelden zullen worden opgenomen, zoveel mogelijk naar gelang deze benodigd zullen zijn ijl zij vöör 1 juli 1961 geheel moeten zijn afgelost. Heemstede, 11 november 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 26 november 19,59. De voorzi:

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 15