167 2e afd. 26 november 1959. GELDLENEVG X.V. IJA.NK VOOB XEDEKLA.VDSCHE GEMEEXTEV GROOT 316.450,—. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders- Gelet op de artikelen 170 en 228 der Gemeentewet; BESLUIT: met de N.V. Bank voor Nederlandsche gemeenten te 's-Gravenhage hierna noemen „geldgeefster" ten laste der gemeente Heemstede, hierna te noemen ,,geidneemster" een geidlening aan te gaan groot f 316.450,op te nemen in twee termijnen en wei op 30 november 1959 f 158.450tegen de koers van 99%% en op 1 februari 1960 f 158.000,— tegen de koers van Qa7/- en verder op de grondsiag van de voigende bepaiingen: Artikel 1. Geldneemster zai over het opgenomen nominaie bedrag der lening voor- zover nog niet afgeiost, betalen een tegen vier en half ten honderd pér îaar berekenen rente, te voldoen op 1 februari en 1 augustus van elk jaar voor het eerste op 1 augustus 1960 over de alsdan sedert de data van opne- mi'v'erstreken tijdvakken. Bij de berekening van de rente zal elke maand op 30 dagen en elk jaar op 360 dagen worden gesteld. Artikel 2. Geldneemster zal het bedrag der lening aflossen in 30 jaren en wel in de fMLo'Wo t0t 6n m6t 1989 10'540,per iaar en ln hct jaar 1990 De aflossingstermijnen zullen worden voldaan op 1 februari van elk jaar. Artikel 3. -m^lgehele °f scdecltelijke extra aflossing der lening zal tot 1 februari 1 zyn "'tgesloten; met ingang van laatstgenoemde datum zal geld- neemster uitsluitend op de aflossingsverschijndagen extra mogen aflossen, doch slechts tegen betaling van een vergoeding van één en een half per- cent van het extra af te lossen bedrag, indien de aflossing plaats vindt voor 1 februari 1975, terwijl zulks gedurende de verdere looptiid der le- mng slechts mogelijk zal zijn tegen betaling van een zodanige vergoeding berekend naar één percent van het extra af te lossen bedrag. Geldneemster zal van haar voornemen tot extra aflossing der lening tenmmste zes maanden te voren aan geldgeefster schriftelijk kennis geven Deze kenmsgeving is onherroepelijk en verplicht geldneemster op de gestelde datum de extra aflossing te doen. De bedragen overeenkomstig dit artikel extra afgelost, zullen gerekend worden allereerst te zijn betaald in mindering van de Iaatste aflossingster- mijn, daarna van de voorlaatste en zo vervolgens. Artikel 4. Alle aan geldgeefster verschuldigde betalingen zullen geschieden te haren kantore te 's-Gravenhage of bij een nader door geldgeefster aan te wijzen betaalkantoor. 6 De betalingen zullen geschieden in Nederlands geld, zonder korting of schuldvergelijkmg en zonder kosten voor geldgeefster. De betalingen zullen gerekend worden allereerst te zijn gesehied ter vol- doenmg van de kosten, vervolgens van de boeten, daarna van de vergoe- dingen, vervolgens van de rente en het laatst van de hoofdsom.

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 18