169 4e Afd. 26 november 1959. VEHOKDENING OP DE WINKELSLUITING. De Raad der gemeente Heemstede, gezien het voorstel van burgemeester en wethouders met het advies van de Commissie voor de Strafverordeningen gelet op het advies van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en omstreken; gelet op de artikelen 4, eerste lid, 11, eerste lid en 14, tweede lid, van de Winkelsluitingswet 1951 BESLUIT: vast te stellen de navolgende VEKORDENING OP DE WINKELSLUITING. I. Halvedagsluiting Artikel 1. Het is verboden op maandag voor 13 uur een winkel voor het publiek geopend te hebben, waar uitsluitend of in hoofdzaak de navolgende waren plegen te worden verkocht: a. textiel- en kledingartikelen; b. vis; c. fotografische artikelen. Artikel 2. Het is verboden op maandag na 13 uur een winkel voor het publiek geopend te hebben, waar uitsluitend of in hoofdzaak vlees of vleeswaren, wild of gevogelte plegen te worden verkocht. Artikel 3. Het is verboden op woensdag na 13 uur een winkel voor het publiek ge- opend te hebben, waar uitsluitend of in hoofdzaak groenten, aardappelen en/of fruit plegen te worden verkocht. Artikel 4. 1. Het is verboden op dinsdag na 13 uur een winkel voor het publiek ge- opend te hebben, waar uitsluitend of in hoofdzaak: a. andere waren dan genoemd in de artikelen 1, 2 en 3 plegen te wor- den verkocht; b. het bedrijf van dames- of herenkapper pleegt te worden uitgeoe- fend. 2. Het verbod geldt niet voor winkels: le. waar uitsluitend of in hoofdzaak de navolgende waren plegen te worden verkocht: a. brood en/of banketwaren; b. sportartikelen

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 24