173 2e Afd. 17 december 1959 VERBETEREN VLOEREN ST. JOZEFSCHOOL. Aan de Raad, Het r.k. Parochiaal Kerkbestuur van de H. Bavo alhier, heeft onder dag- tekening van 14 november 1959 een aanvraag ingediend om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeente- kas te mogen ontvangen voor het aanbrengen van een naadloze vloerbe- dekking in drie van de bovenlokalen van de St. Jozefsehool, Herenweg 103. Bij Uw besluit van 29 januari 1959, no. 15 is reeds medewerking verleend voor het vernieuwen van de vloeren in drie benedenlokalen van deze school. Ook de houten vloeren van de bovenlokalen, waarop deze aanvraag betrekking heeft, verkeren in een slechte staat en behoren volgens het advies van de schoolarts verbeterd te worden. De kosten van het egalise- ren komen ten Iaste van het schoolbestuur. Voorts is het uit hygiënisch oogpunt wenselijk, dat deze vloeren daarna worden voorzien van een vaste vloerbedekking, waarvoor gelden uit de gemeentekas worden ge- vraagd. Voor vorenvermelde voorziening heeft het schoolbestuur terecht een beroep gedaan op de toepassing van artikel 72 e.v. der wet. Aangezien de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet en voorts de normale eisen, aan het geven van het lager onderwijs te stellen, bij inwilliging daarvan niet zullen worden overschreden, stellen wij U voor door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit genoemde aanvraag in te willigen. Heemstede, 9 december 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede; A. G. A. van Rappard, De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien de aanvraag d.d. 14 november 1959 van het r.k. Parochiaal Kerkbestuur van de H. Bavo alhier, om beschikbaarstelling van gelden krachtens artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 voor het aanbrengen van een naadloze vaste vloerbedekking in drie bovenlokalen van de St. Josefschool, Herenweg 103; overwegende, dat deze aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet cn dat bij inwilliging de normale eisen, aan het geven van lager onderwijs te stellen, niet worden overschreden; mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders gelet op de bepalingen der Lager-onderwijswet 1920 en op de uitvoe- ringsvoorschriften daarvan; BESLUIT: de aanvraag in te-^illigen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 17 december 1959. De voorzitter, De secyetaris

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 7