langen, separaat een overzicht toekomen van de ogjacten, welker uitvoe- ring naar verwacht mag worden in de naaste toekomst aan de orde zal komen. Als memorie-posten staan thans nog slechts in de kapitaaldienst vermeld de aanschaffing van een motormaaimachine en een rioolraket ten behoeve van het bedrijf voor Openbare Werken en een nieuwe mobilofooninstallatie voor de politie. Voor een tweetal aangelegenheden willen wij tenslotte op deze plaats nog Uw aandacht vragen. In de eerste plaats voor de doorlichting der gehele bevolking. De voor- bereidende maatregelen daartoe kunnen niet eerder t.er hand worden geno- men dan nadat de mechanisatie van het bevolkingsregister haar beslag heeft gekregen. Deze mechanisatie heeft langere tijd gevorderd dan wij aanvankelijk voorzagen, zodat de doorlichting pas in de loop van het be- grotingsjaar zal kunnen plaatsvinden. In de tweede plaats zal de vaststelling van een nieuw ambtenarenre- glement voor het gehele personeel der gemeente wel niet vöör de intrede van het begrotingsjaar kunnen geschieden. Wel is de voorbereiding daarvan thans zover gevorderd, dat nog dit jaar behandeiing in een sub-commissie der commissie van overleg voor het gemeentepersoneel zal kunnen plaats- vinden. Voor het overige menen wij Uw College naar de begrotingen zelve en de daarin opgenomen toelichtingen te mogen verwijzen. Heemstede, 24 oktober 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 3