4e afd. 28 januari 1960. Indien de houder van een vergunning bij schriftelijke door hem ondertekende verklaring binnen drie maanden na dagtekening van de vergunning daarvan afstand doet, wordt aan hem van de daarvoor betaalde leges, indien en voorzover deze f 50.te boven gaan, de helft gerestitueerd. 2. Vergunning als bedoeld in artikel 20 der Wederopbouw- wet, de ingevolge het onder 1 bepaalde verschuldigde leges, verhoogd met F. Woonruimtevvet 1947 (Stbl. H 291). Vergunning als bedoeld in artikel 1 van de Woonruimtewet 1947 (Stbl. H 291), voor zover niet verleend aan kinderen die na uitwoning in het ouderlijk gezin terugkeren. G. Algemene Poiitieverordening. 1. Venten c.a.muziek, vertoningen enz. op of aan de weg. Een ventvergunning een vergunning tot het opkopen of inzamelen van goede- ren, oude materialen, schillen, resten van levensmiddelen of andere afvalstoffen een vergunning tot het op of aan de weg uitoefenen van het bedrijf van straatfotograaf, orgeldraaier of een soortgelijk beroep; a. geldig voor één dag b. geldig voor één maand c. geldig voor één jaar Met een vergunning, geldig voor één jaar, wordt gelijk gesteld de jaarlijkse visering van een verleende vergun- ning door de Hoofdinspecteur van Politie. 2. Voor het publiek toegankelijke gebouwen; vermakelijk- heden a. Vergunning tot het houden van een voordracht, ten- toonstelling, muziek- of zanguitvoering of van andere vermakelijkheden in een voor het publiek toegan- kelijke ruimte als bedoeld in artikel 91 der Algemene Politieverordening b. Vergunning tot het maken van muziek in een onder a genoemde ruimte, per kalenderjaar of gedeelte daarvan c. Vergunning tot het geven van gelegenheid tot dan- sen, als bedoeld in artikel 93 der Algemene Politie- verordening d. Ontheffing van het sluitingsuur voor inrichtingen als bedoeld in art. 104 der Algemene Politieverordening per avond en/of nacht 3. Alle andere niet onder 1 en 2 genoemde vergunningen en ontheffingen

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 49