43 4e afd. 31 maart 1960. VOOKWAARDEN AANSLUITING AAN DE RIOLERING. De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat het wenselijk is algemene voorwaarden vast te stellen waaronder aansluiting aan het gemeenteriool kan geschieden gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: I. in te trekken de raadsbesluiten van 29 oktober 1959, no. 155, en van 7 maart 1907, houdende voorwaarden voor aansluiting aan de riolering; II. burgemeester en wethouders te machtigen aan belanghebbenden ver- gunning te verlenen tot aansluiting op de gemeenteriolering onder de navolgende voorwaarden Artikel 1. De vergunning wordt tot wederopzeggens verleend. Artikel 2. Op de riolen mogen alleen hemel-, schrob- en menagewater alsmede overstort beerputten en faecaliën worden gebracht. Artikel 3. Het materiaal en de doorsnede van de buisleiding moeten worden goed- gekeurd door bouw- en woningtoezicht. Artikel 4. Voor zover de buisleiding in de openbare weg komt, worden alle werk- zaamheden van aanleg en onderhoud door of vanwege de gemeente uitge- voerd. De belanghebbende stort bij het indienen van de aanvraag tot rioolaan- sluiting een door burgemeester en wethouders te bepalen bedrag ten kan- tore van het bedrijf van Openbare Werken. Artikel 5. Burgemeester en wethouders of de door hen aan te wijzen personen hebben steeds tussen zonsop- en ondergang de bevoegdheid om in en op de bij de aansluiting betrokken percelen een onderzoek naar de richtige na- koming van deze bepalingen in te stellen. Artikel 6. Bij overtreding of niet-nakoming van deze voorwaarden of bij wanbeta- hng geven burgemeester en wethouders daarvan schriftelijk kennis aan de belanghebbende, met de mededeling dat herstelling of betaling moet ge- schieden binnen een door hen te bepalen termijn. Bij niet-nakoming daarvan zijn burgemeester en wethouders bevoegd zonder enige verdere aanmaning of ingebrekestelling de aansluiting af té snijden, onder verbeurte der betaalde gelden. Artikel 7. leder, aan wie een vergunning tot het hebben van een aansluiting is ver- leend, is verplicht een op zegel gestelde verklaring te tekenen, dat hij ken- nis draagt van dit raadsbesluit en deze voorwaarden en dat hij zich ver- bindt zich daaraan te houden. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 31 maart 1960. porzitter, De seeretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 10