4e afd. 31 maart 1960. 44 STRAATNAMEN PLAN RIVIERENBUURT EN IPENRODE. Aan de Raad, Bij raadsbesluit van 30 juni 1932, no. 43, zijn de namen vastgesteld voor de straten en pleinen, gelegen in het destijds ontworpen uitbreidingsplan voor de Rivierenbuurt. In dit plan zijn alleen de Rijnstraat, Maasstraat, Vechtstraat en Scheldestraat aangelegd. Het uitbreidingsplan is vervangen door het bij raadsbesluit van 24 april 1958, no. 53 vastgestelde „Plan Rivierenbuurt en Ipenrode". Voor de in dit plan aangelegde wegen dienen thans, nu de uitgifte van gronden wordt ter hand genomen, de namen te worden vastgesteld. Wij stellen U voor aan de wegen in dit plan, overeenkomstig het in Midcrr gemeente bestaande gebruik, de naam ,,laan" te geven en in ver- band daarmee ook de reeds bestaande straten om te dopen. Een kaart van het wegenplan ligt ten raadhuize ter inzage. Een ontwerp-raadsbesluit voegen wij hierbij. Heemstede, 9 maart 1960. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; BESLUIT: I. de namen Rijnstraat, Maasstraat, Vechtstraat en Scheldpstraat te wijzigen in Rijnlaan, Maaslaan, Vechtlaan en Scheldelaan; II. aan de overige wegen, gelegen in het Plan Rivierenbuurt en Ipenrode, op de situatiekaart voorkomende onder de daarbij aangegeven num- mers, de navolgende namen te geven: 1 Dinkellaan la Dinkelpad 2 Reggelaan 3 Rijnlaan 4 Amstellaan 5 Hunzelaan 6 IJssellaan 7 Schielaan 8 Merwedeplantspen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 31 maart 1960. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 11