47 4e afd. 31 maart 1960 VERKOOP GROND COMPLEX MEER EN BERG Aan de Raad, Wij hebben de eer U mede te delen, dat bouwbedrijf Huib Bakker N.V. te Badhoevedorp, een perceel bouwterrein, gelegen aan de westzijde van de Glipper Dreef ter grootte van 2260 m2 wenst te kopen ter bebouwing met drie ééngezinswoningen en 14 flatwoningen. Wij hebben tegen deze verkoop geen bezwaar en hebben mitsdien met genoemd bouwbedrijf een voorlopige koopakte afgesloten, welke, met het kaartje, waarop het over te dragen perceel grond is aangegeven, voor U ten raadhuize ter inzage Iigt. De in bijgevoegd ontwerp-besluit genoemde prijs achten wij, met de com- missie voor het grondbedrijf, voldoende hoog. Wij nodigen U uit tot deze verkoop te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 23 maart 1960; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen: le. voor de gemeente te verkopen, op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden genoemd in de betreffende voorlopige koopakte, aan bouwbedrijf Huib Bakker N.V. te Badhoevedorp, voor zich of zijn nader te noemen meesters, een perceel bouwterrein op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, groot 2260 m2, gelegen aan de westzijde van de Glipper Dreef, kadastraal bekend in sectie C, no. 3504 (ged) voor de prijs van /76.000, 2e. om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceel en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij, na advies van de commissie voor het grondbedrijf, nodig zullen oordelen, of we> Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Heemstede, 23 maart 1960. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 31 maart 1960. De secretaris De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 19