4e afd. 31 maart 1960 49 AFRASTERING TERREIN SPEELTUIN „DE PROVINCIËN" Aan de Raad, Het bestuur van de speeltuinvereniging „De Provinciën" heeft zich tot ons eollege gewend met het verzoek over te gaan tot vernieuwing van de afrastering rond de speeltuin in de provinciënbuurt. Wij hebben ter plaatse een onderzoek doen instellen en daarbij is ons gebleken, dat de bestaande afrastering in een zeer slechte toestand ver- keert. Het gevolg daarvan is, dat de speeltuin niet meer doeltreffend kan worden afgesloten en dat de jeugd de vrije toegang tot het terrein mis- bruikt en tot vernieling van de speelwerktuigen is overgegaan. Op grond van het vorenstaande achten wij het treffen van enkele voor- zieningen noodzakelijk. Deze zullen bestaan uit het aanbrengen van nieuw, zwaar verzinkt harmonikagaas, ter hoogte van 1,50 meter met daarboven twee puntdraden en het doen van de nodige herstellingen aan de bescha- digde speelwerktuigen. Met een en ander zal een bedrag van 2000,ge- moeid zijn. Wij verzoeken U, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, ons het daartoe benodigde krediet ter beschikking te stelien. Heemstede, 23 maart 1960. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 23 maart 1960; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot f 2000, voor het vernieuwen van het hekwerk rond de speeltuin in de provin- ciënbuurt en het doen van de nodige herstellingen aan de beschadigde speelwerktuigen b. het sub a vermeldejMdrag af te schrijven in 3 jaar. y/ Gedaan ter openbare raadsvergadering van 31 maart 1960. De secretaris, De—veQrzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 25