55 2e afd. 31 manrt IftfiO Z - UITBBEIDINGj GÄS Ï^g/s-, DUINWATEB- EN ELEKTBICITEITS- BEDBIJVEN IN COMPONISTENBUUBT Aan de Raad, De op een terrein ten noorden van de Bernard Zweerslaan in aanbouw zijnde prot. chr. school zal binnen enkele maanden moeten kunnen worden voorzien van gas, water en elektriciteit. Ten behoeve van deze aansluiting zullen hoofdleidingen voor gas en water en een elektriciteitskabel moeten worden aangelegd in het gedeelte van de weg dat langs de school loopt ter lengte van circa 100 meter. De hoofdleidingen voor gas en water zullen in deze weg aan één zijde onder het trottoir aangelegd kunnen worden met dienstleidingen onder het wegdek voor de aan de overkant te bouwen percelen. Door de eenvoudige aanleg en de goede bereikbaarheid der hoofdleidingen alsmede door de om- standigheid, dat geen zwaar verkeer over deze weg verwacht behoeft te worden, is het mogelijk asbest-cement-buizen voor de hoofdleiding voor water en hard poiivinyl-chloride voor de hoofdleiding voor gas te ge- bruiken, waardoor de kosten ongeveer de helft bedragen van die bii se- bruik van gietijzer. Met de aanleg van de hoofdleidingen voor gas en water en de elek- triciteitskabel alsmede voor het aanbrengen van openbare verlichting door middel van 3 aluminum lichtmasten zullen de volgende bedragen gemoeid Wij verzoeken U laatstgenoemd bedrag te onzer beschikking te stellen door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit. zijn: gas f 1.340,— 1.500,— 4.000,— 1.000,— water elektriciteit openbare verlichting totaal 7.840,— Heemstede, 23 maart 1960. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 37