57 2e afd. 31 maart 1960 OVEREENKOMST MET DE N.V. GASVOORZIENING NOORDWEST-NEDERLAND De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders en het advies der commissie voor de bedrijven; BESLUIT de gemeente, hierna te noemen „deelnemer" met de N.V. Gasvoorziening Noordwest-Nederland, hierna te noemen „G.N.N.", een overeenkomst te doen aangaan met de volgende inhoud: Artikel 1 Definities Ten behoeve van de uitlegging en uitvoering van deze overeenkomst zal worden verstaan onder: n SlbTled van G-N-N-: het gebied, aangeduid in artikel 2 der statuten van Lx.In .N. Distributiegebiedhet gebied, waarbinnen en detail levering door deel- nemer plaats heeft. ^eizorgingsgebied. het gebied, waarbinnen door de deelnemer hetzii en detail, hetzij en gros wordt geleverd. N.G.M.: de N.V. Nationale Gas Maatschappij. Artikel 2 Erkenning rechten en verplichtingen van overeenkomsten 1. G.N.N. erkent de rechten en verplichtingen, welke de inhoud vormen van de overeenkomsten betreffende de levering respectievelijk afneming van gas, welke op het tijdstip van ondertekening van deze overeen- hornst terzake van de gasvoorziening door de deelnemer zijn gesloten. 2. Under de in het eerste lid bedoelde overeenkomsten worden mede be- grepen die, welke nog niet formeel zijn gesloten, doch waaromtrent bereiktJU Wel reeds vrijwel overeenstemming door partijen was 3. De in het eerste lid bedoelde erkenning geldt evenzeer voor nieuwe gaslevermgs- of gasafnemingsovereenkomsten, welke na het tijdstip van ondertekenmg van deze overeenkomst zullen worden gesloten voor zover zij niet in strijd met het bepaalde in deze overeenkomst zijn ge- sloten. J Artikel 3 Regelen betreffende de gasvoorziening binnen het gebied van G.N.N. De deelnemer verbindt zich geen nieuwe overeenkomsten, die ten doel hebben de levering van afstandsgas te sluiten en geen nieuwe afstands- leidingen te leggen of te doen leggen, alsmede geen nieuwe produktie- ^"nt u stlchten dan na gepleegd overleg met G.N.N. en nadat G.N.N. heeft vastgesteld, dat op andere wijze niet of niet tegen naar het oordeel van de betrokken deelnemer aanvaardbare voorwaarden in ae desbetreffende gasbehoefte kan worden voorzien. 2. Indien het overleg, als bedoeld in lid 1 van dit artikel, na zes maanden met tot een voor deelnemer bevredigend resultaat heeft geleid, zal de deelnemer gerechtigd zijn onverwijld de bemiddeling van de N G M in te roepen.

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 42