136 4e afd. 29 september 1960 Artikel 6. Aan het bestuur behoort met betrekking tot de in artikel 2 omschreven taak alle bevoegdheid voor zover niet bij of krachtens deze statuten be- perkt of aan anderen opgedragen. Artikel 7. De bestuursleden mogen middellijk noch onmiddellijk deelnemen aan Ieveringen of aannemingen ten behoeve van de stichting, noch enige belo- ning uit de kas van de stichting ontvangen. Artikel 8. Met de dagelijkse leiding der zaken is belast het dagelijks bestuur, be- staande uit de voorzitter en twee andere, door het bestuur aan te wijzen leden. Artikel 9. 1. Burgemeester en wethouders wijzen een gemeente-ambtenaar als se- cretaris-penningmeester van het bestuur aan. Deze kan geen lid van het bestuur zijn. 2. De secretaris-penningmeester is het bestuur, het dageiijks bestuur en de voorzitter in alles, wat de hun opgedragen taak aangaat, behulp- zaam. 3. De secretaris-penningmeester is, onder verantwoordelijkheid aan het bestuur, belast met het administratief en het financieel beheer van de stichting met inbegrip van het kasbeheer. Is een ander dan de secre- taris-penningmeester met het kasbeheer belast, dan is eerstbedoelde daarvoor verantwoordelijk. 4. Alle betalingsstukken van de stichting worden door de voorzitter voor ,,gezien" getekend, alvorens de betaiing wordt gedaan. Artikel 10. 1. Het bestuur vergadert zo dikwijls de voorzitter dit nodig acht of drie der andere leden dit verlangen. 2. Voor het nemen van besluiten is de aanwezigheid ter vergadering van de meerderheid van de leden van het bestuur vereist. Indien de meer- derheid der leden niet aanwezig is, kan de voorzitter binnen veertien dagen een nieuwe vergadering beleggen. Omtrent onderwerpen, vermeld bij de oproeping voor de eerste vergadering, kan door de dan aan- wezige leden of door het dan aanwezige lid een besluit worden geno- men. 3. Besluiten worden genomen bij volstrekte meerderheid van de uitge- brachte, niet blanco, stemmen, tenzij in deze statuten anders is bepaald. 4. Over zaken wordt, indien één der leden dit verlangt, mondeling en bij hoofdelijke oproeping gestemd; bij staken van stemmen beslist de voor- zitter. 5. Over personen wordt schrifteiijk en bij gesloten, niet ondertekende briefjes gestemd; wanneer de stemmen staken, beslist na herstemming zo nodig het lot. Artikel 11. 1. Alle stukken, welke uitgaan van het bestuur of van het dagelijks be- stuur, dragen de ondertekening van de voorzitter en de secretaris- penningmeester. 2. De voorzitter en de secretaris-penningmeester vertegenwoordigen de stichting in en buiten rechte.

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 53