4e afd. 29 september 1960 Artikel 20. Het bestuur van de stichting legt, tegelijk met de exploitatie-rekening, over aan burgemeester en wethouders een beredeneerd verslag betref- fende de werkzaamheden der stichting over het afgelopen kalenderjaar. Artikel 21. Burgemeester en wethouders zenden, tegeiijk met de gemeentebegroting en -rekening, afschriften van de ingediende begroting en rekening aan de gemeenteraad en aan de Gedeputeerde Staten der provincie Noordholland. Artikel 22. 1. Het onder het bestuur werkzame vaste personeel wordt, na overleg met het bestuur, door burgemeester en wethouders aangesteld en ontslagen. 2. Burgemeester en wethouders kunnen het bestuur machtigen los perso- neel op arbeidsovereenkomst in dienst te nemen. Artikel 23. Aan de goedkeuring van burgemeester en wethouders zijn onderworpen de besluiten tot a. het vaststellen of wijzigen van algemene voorwaarden voor het gebruik van de terreinen en inrichtingen; b. het treffen van dadingen, het opdragen van geschillen aan de beslissing van scheidslieden, het voeren van rechtsgedingen of het berusten in tegen de stichting ingestelde rechtsvorderingen. Artikel 24. 1. Wijzigingen in de statuten kunnen alleen door de gemeenteraad onder goedkeuring van Gedeputeerde Staten worden aangebracht. 2. Bij een daartoe strekkend voorstel leggen burgemeester en wethouders het advies van het bestuur van de stichting aan de gemeenteraad over. Artikei 25. 1. De stichting kan alleen bij besluit van de gemeenteraad worden opge- heven. Daarvan wordt mededeling gedaan aan Gedeputeerde Staten. 2. De vereffening van de stichting geschiedt door het bestuur, tenzij de raad andere vereffenaren benoemt. 3. Een eventueel batig slot wordt aan de gemeente uitgekeerd. 4. De goederen, welke bij de opheffing eigendom van de stichting zijn, worden nadat alle schulden van de stichting ten volle zijn betaald het eigendom der gemeente. II. te bepalen, dat het beheer en de verzorging, als bedoeld in artikel 2 der bovengenoemde statuten zich uitstrekt over: a. de sportterreinen aan de Sportparklaan; b. de tennisbanen in Groenendaal; c. de jachthaven aan de Sportparklaan; d. de zwemvijvers; e. het badhuis> Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 september 1960. De secretaris, De

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 55