1 2e afd. 27 januari 1961 groot 170.000,voor het sluitend maken der gewone dienst 1961 blijft dus nog 130.000,aan saldi-reserve. In deze kapitaaldiensten zijn nog de volgende memorie-posten op- genomen. I. Uitbreiding van het Raadhuis Ons college stelt zich voor over het plan van deze uitbreiding op korte termijn in nader overleg met de architect te treden. Na afsluiting van dit overleg zullen wij aan Uw College een voorstel doen om voor uit- werking van het ontwerp-plan gelden beschikbaar te stellen. II. Stichting van nieuwe zwemvijvers Wij stellen ons voor in het begin van het begrotingsjaar het uit- gewerkte plan aan Uw College voor te leggen met het verzoek het voor de uitvoering daarvan benodigde krediet te onzer beschikking te stellen. III. Aanschai'fing mobilofooninstallatie ten behoeve van de politie Omtrent de vervanging van de op het politiebureau aanwezige in- stallatie, welke zich in slechte staat bevindt, zal U in de loop van het begrotingsjaar een voorstel worden gedaan. IV. Herstelwerkzaamheden aan „Meerzicht" Zodra het overleg hierover met de Rijksdienst voor de Monumenten- zorg is afgesloten zal aan Uw Raad een krediet voor deze herstel- werkzaamheden worden gevraagd. V. Verbetering Lanckhorstlaan De vraag of en zo ja welke maatregelen zullen moeten worden ge- nomen tot verbetering van deze laan is nog niet uit het stadium van het vooroverleg getreden, zodat Uw College hierover op korte termijn nog geen voorstellen tegemoet zal kunnen zien. Wel zal dit waarschijnlijk het geval zijn ten aanzien van een auto- matische verkeerslicht-installatie op de kruispunten Herenweg en Zandvoortselaan/Lanckhorstlaan en Herenweg en Laan van Rozen- burg/Adr. Pauwlaan. VI. Voorzieningen gymnastieklokalen van Dreef'-, Voorweg- en Bronstee- school Binnenkort zullen wij U kredieten vragen voor de verbetering van de inventaris der gymnastieklokalen van bovengenoemde scholen. Wij stellen U voor tot vaststelling van de gemeente-begroting en die van de takken van dienst met de daarbij behorende wijzigingsbesluiten over te gaan. Heemstede, 23 november 1960. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 10