3a 2e Afd. 27 januari 1961. ZESTIENDE WIJZIGING VEBORDENING PBIJZEN GAS, DUINWATER EN ELEKTBICITEIT De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; B E S L U I T de Verordening regelende de prijzen van gas, duinwater en elektrieiteit en de meterhuren in de gemeente Heemstede, vastgesteld bij raadsbesluit van 29 juni 1950, no. 52, laatstelijk gewijzigd bij raadsbesluit van 28 april 1960, no. 73a als volgt te wijzigen: I. Artikel 2 wordt gelezen: De prijs van het gas bedraagt: Tarief A: 18 cent per m3, met dien verstande, dat deze prijs wordt teruggebracht tot 16 cent per m3: a. voor gezinnen van 2 inwonende leden of voor alleen wonende per- sonen, voor de eerste 390 m3 per jaar; b. voor gezinnen van 3 of 4 inwonende leden, voor de eerste 450 m3 per jaar; c. voor gezinnen van 5 of 6 inwonende leden, voor de eerste 510 m3 per jaar; d. voor gezinnen van meer dan 6 inwonende leden, voor de eerste 600 m3 per jaar. Het tarief A zal slechts op verzoek van de verbruiker worden toe- gepast en alsdan gedurende tenminste één jaar van kracht zijn, tenzij een bljzondere reden, ter beoordeling van burgemeester en wethouders, tussentijds tot wijziging aanleiding geeft. Indien vorenbedoeld verzoek niet is gedaan geldt: Tariei' B: 13 cent per m3 benevens een vastrecht van f 18,per jaar. Indien gedurende enige tijd geen gas wordt gebruikt blijft niettemin gedurende die tijd het vastrecht verschuldigd. De vastrechtgebruikers hebben, naar mate zij wat de gezinsgrootte betreft behoren tot de groepen a, b, c of d, hiervoor vermeld, aan- spraak op een reductie berekend naar respectievelijk 390, 450, 510 of 600 maal 2 cent per jaar. Met verbruikers, die een jaarlijks gasverbruik van minstens 4000 m3 garanderen, kan door burgemeester en wethouders een bijzondere overeenkomst worden aangegaan. De huur van een gasmeter met één- tot en met tweeduims aansluit- leiding bedraagt f 0,50 per maand. Voor een gasmeter met een aansluitleiding, welke groter is dan twee duim, zal het bedrag der huur voor elk geval afzonderlijk worden be- paald door burgemeester en wethouders. Voor een gasmeter met een aansluitleiding welke kleiner is dan één duim is geen meterhuur verschuldigd. II. Artikel 4 wordt gelezen: De prijs van de elektriciteit bedraagt: Tarief A: 25 cent per kWh, met dien verstande, dat deze prijs wordt teruggebracht tot 20 cent per kWh:

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 31