3b 2e afd. 27 januari 1961 WIJZIGING GAS-, DUINWATER- EN ELEKTRICITEITS- VERORDENING De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT A. de Verordening, regelende de voorwaarden voor de levering van gas, duinwater en elektriciteit door de gemeentebedrijven, vastgesteld bij raadsbesluit van 26 april 1928, laatstelijk gewijzigd bij raadsbesluit van 28 april 1960, no. 73, als volgt te wijzigen: I. De eerste zin van het vierde lid van artikel 14 wordt gelezen: ,,De directie is bevoegd bij de verbruiker een muntmeter in plaats van een gewone meter te plaatsen." II. Artikel 15 komt te luiden: Bijzondere bepaling voor de levering van gas en elektriciteit over de muntmeter 1. Tegelijk met de opneming van de meteraanwijzing, bedoeld in artikel 6, heeft de ophaling der penningen plaats. De verbruiker heeft het recht hierbij tegenwoordig te zijn. 2. Wanneer na opneming van de muntmeter-aanwijzing blijkt, dat het verbruik niet overeenkomt met het getal ingeworpen pen- ningen, dan wordt de aanwijzing van het verbruik als juist aan- genomen. Het teveel betaalde wordt teruggegeven en het te wei- nig betaalde moet worden bijgepast. 3. In de muntmeter mogen uitsluitend de daartoe bestemde pen- ningen der gemeente Heemstede worden geworpen. Telkens wanneer bij de opening van de meter blijkt, dat daarin andere voorwerpen zijn geworpen, zal de verbruiker, onvermin- derd de verpliehting tot aanzuivering van de prijs van de ver- bruikte hoeveelheid gas of elektriciteit, een boete verschuldigd zijn van 50 cent. B. te bepalen, dat: 1. hetgeen in de onder A genoemde verordening in de artikelen 10 en 12 is bepaald, mede zal gelden voor de percelen, waarin een munt- gasinstallatie is aangebracht; 2. het herstel van de tot dusverre aan de verbruikers verstrekte com- foren niet meer door de gemeente zal geschieden en deze comforen evenmin door de gemeente zullen worden teruggenomen. Dit besluit treedt in werking met ingang van de dag, volgende op die der vaststelling. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 januari 1961. 'oorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 35