17 van 27 januari 1961 2e afd. 27 januari 1961. Verlengt de gemeente Bennebroek deze regeling niet, dan is zij ver- plicht het buizennet, de nevenleidingen, de gasmeters, in één woord alles, wat tot de gasexploitatie behorende, zich binnen de gemeente Benne- broek bevindt, tegen de taxatiewaarde over te nemen. Artikel 6 De taxatie geschiedt voor rekening der gemeente Bennebroek door 3 deskundigen te benoemen als in artikel 7 omschreven. Artikel 7 Alle geschillen, gerezen naar aanleiding van deze regeling, worden, in- dien de gemeenten Heemstede en Bennebroek daaromtrent tot geen over- eenstemming komen, zonder beroep, door 3 scheidslieden beslist. Partijen komen overeen zich aan de uitspraak der scheidslieden te on- derwerpen. leder der partijen benoemt een scheidsman; de beide scheidslieden be- noemen samen de derde. Blijft een der partijen gedurende 8 dagen in gebreke een scheidsman te benoemen, nadat zij door de wederpartij daartoe schriftelijk is aange- maand, dan heeft laatstgenoemde partij het recht ook de tweede scheids- man te benoemen. Blijft een der benoemde scheidslieden gedurende 8 dagen in gebreke tot de benoeming van de derde mede te werken, nadat hij door de andere scheidsman daartoe schriftelijk is aangemaand, dan heeft deze het recht zonder medewerking van zijn mede-scheidsman een derde te benoemen. Kunnen de beide benoemde scheidslieden omtrent de keuze van de derde niet overeenkomen binnen een maand na de dag van hun benoeming, dan wordt deze op verzoek van de meest gerede partij aangewezen door Ge- deputeerde Staten van Noordholland. Voor zover met inachtneming der bepalingen van het Wetboek van Bur- gerlijke Rechtsvordering een der partijen in het ongelijk wordt gesteld, worden de kosten door haar gedragen. Artikel 8 Deze overeenkomst treedt in werking op de dag van haar totstandko- ming, met dien verstande evenwel, dat hetgeen met betrekking tot de prijs van het gas in artikel 2 is bepaald voor het eerst zal gelden a. voor wat betreft het gebruik over de gewone meter voor het gasver- bruik, wat geconstateerd wordt bij de eerste meteropneminp- na 28 februari 1961; b. voor wat betreft het gebruik over de muntmeter van het gasverbruik, wat geconstateerd wordt bij de eerste meteropneming na 31 maart 1961. Gedaan ter openbare vergadering van de raad der gemeente Heemstede vyoorzitter, De sec taris, Gedaan ter openbare vergadering van de raad der'ygemeente Bennebroek van De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 82