18 2e afd. 27 januari 1961. een zeker percentage glasbreuk, waarvoor in de kostenraming een stelpost ter verrekening is opgenomen. De tuindeuren dienen volgens de commissie te worden voorzien van een nieuwe verbrede stolpnaald en opnieuw te worden afgehangen, terwijl het haar aanbevelenswaardig voorkomt langs de binnenzijde beukenhouten tochtstrippen aan te brengen en op de bovendorpel een aluminium lekstrip. De lichte doorbuiging van de kap en de dakgoten acht de commissie op eenvoudige wijze te verhelpen door tegen de nokgording twee schoren en onder de goten twee eenvoudige ijzeren steunen op de onderstaande kozijn- stijlen aan te brengen. Van de omschreven voorzieningen is door de commissie de volgende kostenraming opgemaakt leveren en aanbrengen condenswaterprofielen en lekstrip met bijkomende werken 185,— stolpdeuren opnieuw afhangen met leveren en aanbrengen van nieuwe stolpnaald en tochtstrippen 53,— schoren van nokgording met bijlevering materiaal 58,— gootbeugels leveren en aanbrengen 18, per woning 314, 48 x 314,— 15.072,— stelpost breukrisico glas (ter verrekening) 2.000,— stelpost onvoorziene uitgaven 928,— Totaal 18.000,— Omdat de te treffen voorzieningen niet van ingrijpende aard zijn en geen wijziging in het bouwplan betekenen, is voor de uitvoering van de voor- genomen werken de toestemming van de Minister van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid niet vereist. De kosten van het onderhavige verbeteringsplan zullen gedurende de resterende looptijd van het complex, te weten 47 jaren, op 4 annuïteits- basis kunnen worden afgeschreven. Wij stellen U voor ten behoeve van het genoemde doel het hierboven ge- noemde bedrag beschikbaar te stellen en bieden U daartoe bijgaand ont- werp-besluit ter vaststelling aan. Heemstede, 11 januari 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, "'V* A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 84