23 4e afd. 27 januari 1961. VEKKOOP STROOKJE GROND LAAN VAN INSULINDE. Aan de Raad, Bij de bouw van de woning-en aan de Laan van Insuiinde en de Moien- werfslaan is gebieken, dat een strookje grond van 50 m2 in feite be- horende bij het bouwterrein, aan de gemeente in eigendom toébehoort. De bouwers van de woningen, de vennootschap onder firma bouwbedrijf Vos en Laan, hebben zich tot ons gewend met het verzoek dit strookje van de gemeente te mogen kopen. De firma is bereid daarvoor een nriis van f 200,te betalen. Wij hebben met voormelde firma een vooriopige koopakte afgesioten, welke, met een tekening, waarop de over te dragen grond is aangegeven voor U ten Raadhuize ter inzage iigt. Wij stellen U voor door vaststeiiing van bijgevoegd ontwerp-besluit tot deze verkoop te besiuiten. Heemstede, 4 januari 1961. A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstei van burgemeester en wethouders d.d. 4 januari 1961. BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen: le. voor de gemeente te verkopen op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de betreffende voorlopige koopakte, aan de vennootschap onder firma bouwbedrijf Vos en Laan gevestigd te Haarlem, een perceei grond, groot 50 m^, kadastraal bekend in sectie C, no. 3108 (ged), gelegen aan de oostzijde van de Laan van Insulinde nablj de Molenwerfsiaan, voor de prijs van 200,in totaal; 2e. om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceel en in de redactie van de bepaiingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij, na advies van de commissie voor het grondbedrijf, nodig zúilen oordeien of wel Gedeputeerde Staten wenseiijk zuiien achten. Ged^an ter openbare raadsvergadering van 27 januari 1961. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 97