c/ 24 2e afd. 27 januari 1961. VERKOOP PERCEEL CRUQUIUSWEG 116. Aan de Raad, De woning Cruquiusweg 116, eigendom van de gemeente, fungeerde in- dertijd als dienstwoning voor een opzichter van Openbare Werken. Aan- gezien dit thans niet meer het geval is en aan deze woning voor het ge- noemde doel ook geen behoefte meer bestaat, hebben wij gemeend, toen ons op de woning een bod werd gedaan, daarop te moeten ingaan. De heer C. F. S. Dulk Sr. alhier,is bereid de woning met het bijbeho- rende erf voor f 15.000,te kopen, hetgeen ons een alleszins redelijk bedrag voorkwam, zodat wij met hem een voorlopige koopovereenkomst hebben afgesloten, welke voor U bij de stukken ter inzage ligt. Wij nodigen U uit tot deze verkoop te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 22 december 1960. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede, gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 22 december 1960; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen: le. voor de gemeente te verkopen, op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de desbetreffende voorlopige koopakte, aan de heer C. F. S. Dulk Sr. te Heemstede, het woonhuis met bijbehorende opstallen, erf en grond staande en gelegen (;e Heemstede, aan de Cru- quiusweg nummer 116, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, nummers 2028 en 2029, groot 9,30 are, voor de prijs van 15.000, 2e. om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceel en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij nodig zullen oordelen of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 januari 1961. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 99