35 4e Afd. 23 februari 1961. VERKOOP GRON0 VAN INDUSTRIETERREIN AAN DE CLOOSTERWEG. Aan de Raad, Wij hebben de eer U mede te deien, dat de directie van de N.V. Ver- koopmaatschappij Bovema te Heemstede zich tot ons heeft gewend met verzoek te mogen kopen een perceel grond, ter grootte van 4700 m2, gelegen westelijk van de Cloosterweg en aan de zuidzijde van de Industrie- weg. Aangezien bij ons college tegen deze verkoop geen bezwaar bestaat hebben wij met genoemde N.V. een voorlopige koopakte afgesloten, welke, met het kaartje waarop het over te dragen perceel grond is aangegeven, voor U ten Raadhuize ter inzage ligt. Wij stellen U voor, door vaststeiiing van bijgevoegd ontwerp-besluit, tot verkoop over te gaan tegen de prijs van 27,per m2. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 16 februari burgemeester en wethouders te machtigen: le. voor de gemeente te verkopen op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de desbetreffende vooriopige koopakte, aan de N.V. Verkoopmaatschappij Bovema te Heemstede een perceei grond, groot 4700 m2, kadastraal bekend in sectie A, no. 8119 (ged), ge- legen westeiijk van de Cloosterweg en aan de zuidzijde van de Indus- trieweg, op bijbehorende tekening in groene kieur aangegeven, voor de prijs van 27,per m2; 2e. om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceei en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvuiiingen aan te brengen, als zij, na advies van de commissie voor het grondbedrijf, nodig zulien oordeien of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Heemstede, 16 februari 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. 1961; BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 23 februari 1961. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 21