36 VERBETERD EXEMPLAAR. 4e afd. 23 februari 1961. AANKOOP STBOOKJE GROND NAAST HET GEZONDHEIDSHUIS. Aan de Raad, Het pereeel Lieven de Keylaan 11, kadastraal bekend g'emeente Heemstede, sectie A, no. 7890, zal door de eigenaar, J. C. van den Heuvel te Hoofd- dorp, wcrden verkocht. De tuin van dit perceel grenst aan de zij- en ach- terkant aan de open ruimte bij het Gezondheidshuis, welke veelal als par- keerruimte in gebruik is. Wanneer er op dit terrein van het Gezondheids- huis meerdere auto's zijn geparkeerd, ontstaan er moeilijkheden bij het wegrijden van de eerst aangekomen auto's. Ook het uitspringende ter- reingedeelte bij de noordelijke vleugel van het Gezondheidshuis, waar de rijwielbergplaats staat, kan onvoldoende benut worden omdat de' tuin van het perceel Lieven de Keylaan 11 te weinig ruimte laat. Wanneer het open terrein bij het Gtezondheidshuis wordt vergroot met een gedeelte van de tuin van het perceel Lieven de Keylaan 11 op bij- gaand tekening 1.18.7.3 in rode kleur aangegeven zal voldoende parkeer- ruimte worden verkregen. Onderhandelingen met genoemde eigenaar hebben tot het resultaat ge- Ieid, dat hij bereid is het aangeduide gedeelte van zijn perceel ter opper- vlakte van ongeveer 76 m2 aan de gemeente in eigendom over te dragen voor de prijs van 15,per m- of 1140,in totaal. Overeengekomen is, dat de kosten van overdracht ten laste van de gemeente komen en dat de gemeente zal zorgdragen voor het verplaatsen van de bestaande erf- afscheiding. Wij achten de voorwaarden, waaronder deze aankoop kan geschieden, alleszins aanvaardbaar en wij stellen U voor tot aankoop te besluiten door bekrachtiging van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 16 februari 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 16 februari 1961; BESLUIT: le. burgemeester en wethouders te machtigen, onder nader door hen te stellen voorwaarden, voor de gemeente aan te kopen van J. C. van den Heuvel te Hoofddorp een strookje grond ter grootte van ongeveer 76 m2, gelegen aan de Lieven de Keylaan en deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie A, no. 7890, °P bijbehorende tekening 1.18.7.3. in rode kleur aangegeven, voor de som van 1140,— 2e. ten laste van de gemeente te nemen de kosten van: a. overdracht van de grond; b. het verplaatsen van de bestaande erfafscheiding naar de nieuwe terreingrens. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 23 februari 1961. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 23