71 2e Afd. 25 mei 1961. VLOERBEDEKKING ST. AUGUSTINUSSCHOOL. Aan de Raad, Het r.-k. parochiaal Kerkbestuur van O.L. Vr. Hemelvaart, alhier, heeft onder dagtekening van 25 april 1961 een aanvraag ingediend om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de ge- meentekas te mogen ontvangen voor het aanbrengen van naadloze vloerbe- dekking in 5 lokalen van de St. Augustinusschool aan de Molenwerfslaan. De houten vloeren in die lokalen verkeren in zeer slechte staat en be- horen te worden verbeterd. De kosten van het egaliseren komen ten laste van het schoolbestuur. Het is uit hygiënisch oogpunt zeer wenselijk, dat deze vloeren worden voorzien van een vaste naadloze bedekking, waarvan de kosten door het schoolbestuur worden geraamd op 3545,Te zijner tijd wordt ingevolge de wettelijke bepalingen de definitieve kostenraming aan onze beoordeling onderworpen. Aangezien voorts bij inwilliging der aanvraag de normale eisen, aan het geven van lager onderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden, stel- len wij U voor deze door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit in te willigen. Heemstede, 18 mei 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien de aanvraag d.d. 25 april 1961 van het r.-k. parochiaal Kerkbe- stuur van O.L. Vr. Hemelvaart, alhier, om beschikbaarstelling van gelden krachtens artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 voor het aanbrengen van naadloze vloerbedekking in 5 leslokalen van de St. Augustinusschool; overwegende, dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de bepalingen der Lager-onderwijswet 1920 en op de uitvoe- ringsvoorschriften daarvan; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Gedaan ter opejîbare raadsvergadering van 25 mei 1961. De secretaris, j.tter,

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 3