4e Afd. 29 Juni l0®1- 86 KLEEDRUIMTES MET DOUCHES GEMEENTELIJK SPORTPARK. Aan de Raad, In Uw vergadering van 29 september 1960 hebt U ons een krediet ver- leend voor herstel en vernieuwing van opstallen op het gemeentelijk sport- park U hebt ons daarbij verzooht alsnog de mogelijkheid van het gelijk- tiidie aanbrengen van douches in de kleedruimtes te onderzoeken. Wij hebben het bestuur van de Stichting Heemsteedse Sportparken ver- zocht ons over deza aangelegenheid nader in te lichten Het bestuur heeft ons thans bericht, dat is gebleken, dat de aanvanke- liik gekozen enkelwandige Jtleedruimtes niet voldoende geschikt te maken ziin voor kleed- ên douchegelegenheid. Het bestuur heeft thans m plaats daarvan geadviseerd te besluiten tot plaatsing van een nader dpor e e stuur omschreven dubbelwandig kleedhuis met 4 kleedkamers, elk voorzien van was- en douchegelegenheid met warm en koud water. Het bestuur heeft daarbij tevens gewezen op de wenselijkheid ook ten behoeve van het R.C.H.-complex een aantal kleedkamers te voorzien van warm- en koudwaterdouches. In ons vorig jaar ingediend voorstel was op- genomen het herstel van de kleedruimtes onder de staantribunes met m- begrip van het aanbrengen van een wasgelegenheid met koud water. Een kostenraming heeft aangetoond, dat met een relatief gering ex ra krediet in plaats van deze herstelwerkzaamheden een tweede kleedhuis met 4 kleedkamers, voorzien van was- en douchegelegenheid met koud en warm water kan worden geplaatst. Daar komt nog bij, dat plaatsmg van de twee kleedhuizen in elkaars nabijheid een gecombineerd en daardoor meer efficient gebruik door R.C.H. en de andere gebruikers (veremgin- gen en scholen) zal mogelijk maken. De totale kosten van aanschaffing en plaatsing van de twee kleedhui- zen, inclusief geysers, aanleg leidingen enz. worden geraamd op f 54.484, Dit bedrag vervangt de in ons raadsvoorstel no. 133 van 1960 sub b en e genoemde bedragen van respectievelijk /25.984,— en /15.000,—. Aangezien wij ons met de voorstellen van het bestuur van de Stichtmg Heemsteedse Sportparken geheel kunnen verenigen, verzoeken wij U ons voor de bouw van bovenbedoelde kleedhuizen met in totaal 8 kleedkamers een extra krediet te verlenen van 13.500, Een tekening van de kleedhuizen en gespecificeerde kostenrammgen lig- gen bij de raadstukken ter inzage. Heemstede, 21 juni 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. T. van Stegeren l.s.

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 29