2e afd. 27 juli 1961 98 GASVOOKZIENING VOGELENZANG. Aan de Raad, Het gemeentebestuur van Bloemendaal heeft ons medegedeeld, dat medio oktober van dit jaar begonnen zal worden met de bouw van een complex van een 20-tal woningen aan de Teylingerweg in de buurtschap Vogelen- zang. Voor de aansluiting dezer woningen op het gasbuizennet zal de hoofd- leiding voor gas ter plaatse verlengd moeten worden met 340 meter 4" leiding. Hierbij zal een ringverbinding gemaakt worden met de bestaande hoofdleiding in de Deken Zondaglaan. Met een en ander zal een bedrag gemoeid zijn van naar schatting 7.300,— In de begroting voor het jaar 1961 is met deze uitbreiding van het gas- buizennet nog geen rekening gehouden, omdat destijds van deze bouw- plannen nog niets bekend was. In verband hiermede verzoeken wij Uw College thans, door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit, een krediet tot het hierboven genoemde bedrag te onzer beschikking te stellen. Heemstede, 19 juli 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 19 juli 1961; BESLUIT aan burgemeester en wethouders, ten behoeve van de uitbreiding van het gasbuizennet als gevolg van de bouw van woningen aan de Teylingerweg in de buurtschap Vogelenzang, ten laste van de kapitaaldienst van de be- groting van het gasbedrijf een krediet van 7.300,ter beschikking te stellen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 juli 1961. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 21