101 2e afd. 27 juli 1961 VOORSCHOT VOOR BANDRECORDER KLEUTERSCHOOL TROELSTRALAAN Aan de Raad, De oudercommissie van de kleuterschool aan de Troelstralaan heeft de bedoeling ten behoeve van die school een bandrecorder aan te schaffen. Zij beschikt niet over de benodigde gelden om die bandrecorder ineens te kun- nen betalen; de school is op 4 februari van dit jaar in gebruik genomen. Zij heeft verzocht om een renteloos voorschot van f 600,te willen ver- lenen om tot aankoop te kunnen overgaan. Dat bedrag zal, te beginnen in 1962, in 5 gelijke jaarlijkse termijnen worden terugbetaald. Aan de oudercommissies van de Crayenesterkleuterschool en de kleuter- school aan de Laan van Insulinde zijn indertijd ook voorschotten verleend voor aankoop van een piano. Wij zijn van mening, dat het plan van de commissie waardering ver- dient en dat zij in staat gesteld behoort te worden tot aankoop van een bandrecorder over te gaan. Wij stellen U voor aan bovenvermelde commissie het gevraagde voor- schot te verlenen door bekrachtiging van bijgevoegd ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT burgemeester en wethouders te machtigen, onder nader door hen te stellen voorwaarden, een renteloos voorschot van 600,te verlenen aan de oudercommissie van de kleuterschool aan de Troelstralaan ten behoeve van de aankoop van een bandrecorder. Heemstede, 19 juli 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. laan ter openbare raadsvergadering van 27 juli 1961.

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 27