88 2e afd. 26 juli 1962. PEBSONEEL OPENBARE KLEUTERSCHOLEN Aan de Raad, Hierbij delen wij U mede, dat wij ter voorziening in de vakatures van leidster aan de openbare kleuterscholen aan de Crayenestersingel, de Laan van Insulinde en de Troelstralaan, ontstaan wegens op verzoek verleend eervol ontslag aan respectievelijk mejuffrouw A. T. Fabriek, mevrouw G. van Petegem-Silver en mejuffrouw L. B. Siewers, sollicitanten hebben op- geroepen. De hoofdleidsters van genoemde kleuterseholen hebben hun advies, be- doeld in het tweede lid van artikel 26 der Kleuteronderwijswet, gezamenlijk opgesteld en ingezonden, terwijl met de inspectrice van het kleuteronderwijs in de 12e inspectie over de op te maken voordrachten overleg is gepleegd. Naar aanleiding van het vorenstaande hebben wij de volgende voordrach- ten opgemaakt, waaruit de benoemingen behoren te geschieden. Kleuterschool Crayenestersingel 43a: 1. Mejuffrouw U. F. de Boer, leidster aan de Nutskleuterschool te Almelo. 2. Mejuffrouw G. P. van der Voet te Warmond. 3. Mejuffrouw E. J. Verlind te Leiden. Kleuterschool Laan van Insulinde 5: 1. Mejuffrouw G. P. van der Voet te Warmond. 2. Mejuffrouw U. F. de Boer te Almelo. 3. Mejuffrouw M. Segaar te Vierhouten. Kleuterschool Troelstralaan 37: 1. Mejuffrouw E. J. Verlind te Leiden. 2. Mejuffrouw G. P. van der Voet te Warmond. 3. Mejuffrouw E. Kuylman te 's-Gravenhage. Wij stellen U voor tot benoeming van drie kleuterleidsters over te gaan, zulks met ingang van een door ons nader te bepalen datum. Heemstede, 18 juli 1962. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris. A. van Wingerde. lotulen van de vergadering van de raad van 26 juli 1962. Behoort bi De secretaris, ie voor:

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 17