4e afd- 3 september 1962. \02 De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat Eduard Johannes van Lent, geboren 29 december 1889 te Heemstede, sedert 21 oktober 1932 lid van de gemeenteraad van Heemstede en bovendien van 13 november 1945 af wethouder van openbare werken en - tot september 1953 - van sociale zaken is geweest; dat hij in september 1946 als loco-burgemeester werd aangewezen en sedertdien herhaaldelijk het ambt van burgemeester heeft waargenomen dat zijn bekwaamheden als zodanig in het bijzonder aan de dag getreden zijn toen hij tijdens de periode van 1 juli 1949 tot 15 februari 1950, wegens de toen bestaande burgemeesters-vakature, onafgebroken op voortreffe- lijke wijze als waarnemend burgemeester is opgetreden en de raad heeft geleid; dat de gemeente zich onder zijn wethouderschap verder heeft ontwik- keld als een door vormgeving en publieke voorzieningen aantrekkeliik woonoordv dat de Raad grote waardering heeft voor de uitnemende wijze, waaron de heer Van Lent zijn ambt heeft vervuld en voor hetgeen onder ziin energieke leidmg is tot stand gebracht; dat de heer Van Lent zich in de gemeente ook op maatschappeliik gebied zeer verdienstelijk heeft gemaakt en onder andere voor de plaatse- lijke middenstand een bezielende kracht is g*eweest; dat hij zich niet herkiesbaar heeft gesteld voor de met ingang van 4 september 1962 meuw optredende Raad; BESLUIT: aan Eduard Johannes van Lent voornoemd toe te kennen de gouden erepenmng der gemeente Heemstede uit dank en waardering voor ziin arbeid ten dienste van de gemeente Heemstede. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 3 september 1962. 'e secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1962 | | pagina 1