2e afd. 28 februari 1963 26 LOONCOMPENSATIE IN VEKBAND MET HUUKVEBHOGING Aan de Raad, In ons voorstel van heden, behorend bij het ontwerp-besluit tot vierde wijziging van de verordening regelende de bezoldiging der ambtenaren op jaarsalaris, vermeldden wij, dat de huurcompensatie ingaande 1 januari 1963 in de pensioensgrondslagen van het overheidspersoneel zal worden opgenomen. In Uw besluiten, regelende de toekenning van deze compensatie, be- hoort dan het woord „tijdelijke" te vervallen. Wij stellen U voor hiertoe te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerpbesluit. Het advies van de commissie voor georganiseerd overleg ligt voor U bij de stukken ter inzage. Heemstede, 13 februari 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van de commissie voor georganiseerd overleg; BESLUIT: de raadsbesluiten van 28 april 1960, no. 65 en 30 augustus 1962, no. lOOa tot toekenning van een looncompensatie in verband met de huurver- hoging, respectievelijk ingaande 1 april 1960 en 1 september 1962, te rekenen ingaande 1 januari 1963 dan wel ingaande de eerste dag van de salarisweek waarin deze datum viel, zodanig te wijzigen, dat daaruit onder Ila, respectievelijk onder a komt te vervallen het woord ,,tijdelijke". Gedaan ter openbare raadsvergadering van 28 februari 1963. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 25