2e afd. VERBETERD EXEMPLAAR 28 februari 1963 27 DUURTETOESLAG GEMEENTEPERSONEEL Aan de Raad, Het zal U uit persberichten wellicht bekend zijn, dat aan het lager bezol- diffd personeel in dienst der provincie Noord-Holland en aan dat van ver- scheidene gemeenten, waaronder de gemeente Haarlem, een duurtetoeslag is uiteekeerd. In de op 4 dezer gehouden vergadering der Commissie voor Georgam- seerd Overleg werd er door de vertegenwoordigers der personeelsorgamsa- ties op aangedrongen ook aan de ambtenaren in dienst dezer gemeente een dergelijke toeslag toe te kennen. Wij menen, dat de door de langdurige vorstperiode gestegen kosten van sommige levensbehoeften daartoe inderdaad aanleiding kunnen gejen. Mitsdien stellen wij U voor, aan gezinshoofden en kostwinners 50, als duurtetoeslag uit te keren en aan de overige leden van het gemeente- personeel 25,een en ander voor zover hun basis-wedde met meer be- draagt dan 10.056,per jaar. Dit bedrag is het maximum van de salaris- klasse waarin de commies A is ondergebracht. De verschuldigde loonbe- lasting en de premie A.O.W./A.W.W. over deze uitkering zouden voor reke- ning der gemeente kunnen worden genomen. Wij stellen U voor, door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit ons te machtigen bovengenoemde uitkeringen aan de daarvoor in aanmer- king komende leden van het gemeentepersoneel te doen. Heemstede, 6 februari 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen aan het personeel met een volledige dagtaak in dienst der gemeente, welks bezoldiging van gemeen- tewege wordt geregeld, een duurtetoeslag uit te keren tot een netto-be- drag van 50,voor zover betreft gezinshoofden en kostwmners en tot een netto-bedrag van 25,— voor zover betreft de ovenge leden van dat personeel een en ander voor zover hun basiswedde met meer bedraagt da /10.056,per jaar. oidaan ter openbare raadsvergadering van 28 februari 1963. De sgcretaris, De voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 27