36 4e afd. 28 februari 1963 ONTHEFFING EISEN DRANKLOKALITEITEN Aan de Raad, Bij ons is ingekomen een aanvraag van de heer D. P. W. Denijs alhier, om een verlof A voor de lokaliteit in het perceel Zandvoortselaan 127. De lokaliteit, welke onlangs na een inwendige verbouwing gereed is geko- men, voldoet aan de eisen, gesteld in het Drankwetbesluit 1932 en, behal- ve voor wat betreft de hoogte der lokaliteit, ook aan Uw verordening van 8 mei 1913. De hoogte van de lokaliteit bedraagt n.l. 3.30 meter, terwijl de verorde- ning, behoudens ontheffing, een hoogte van 4 mete" voorschrijft. Het perceel, waarvoor op 22 mei 1950 een veriof H is verleend, is inge- richt voor het gebruik van kleine eet- en drinkwaren. Thans zou verzoeker de beschikking willen hebben over een verlof A, zodat hij o.a. aan personen die in ne lokaliteit een warme maaltijd gebruiken, zwak-alcoholische dran- ken kan verstrekken. Aangezien de lokaliteit ruimschoots voldoet aan de eisen van het genoem- de Drankwetbesluit inzake oppervlak, licht en ventilatie en, uitgezonderd de hoogte, eveneens aan Uw verordening, achten wij ontheffing van de eis betreffende de lokaliteitshoogte redelijk en toelaatbaar. Wij verzoeken U derhalve ons te machtigen de nodige ontheffing te ver- lenen, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de artikelen 3 en 5 van de verordening van 8 mei 1913, goed- gekeurd door Gedeputeerde Staten van Noord-Holland d.d. 29 juni 1932; burgemeester en wethouders te machtigen van het bepaalde in artikel 3 van de verordening van 8 mei 1913 af te wijken, indien door hen mocht worden besloten tot verlening van een verlof A ten name van de heer D. P. W. Denijs alhier, voor de lokaliteit in perceel Zandvoortselaan 127 Heemstede, 20 februari 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. BESLUIT alhier. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 28 februari 1963 3e sQcretaris, vöQJ^itter,

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 49