64 itter, 2e afd. 30 mei 1963 zijn, berekend naar 6 (zes procent) per jaar. Zij zal in gebreke zijn door het enkele verloop van de bepaalde termijn zonder ingebrekestelling. Artikel 4. Onverminderd het in artikel 3 bepaalde is, ingeval enige aflossing en'of rente niet op de verschijndag is betaald dan wel een of meer bepalingen van deze overeenkomst van geldlening door geldneemster niet is of zijn nagekomen, het onafgeloste gedeelte van het bedrag der geldlening met de verschuldigde rente en vergoedingen in zijn geheel onmiddellijk op- eiSbaar door het enkele verloop van de bepaalde tijd respectievelijk door de enkele overtreding zonder dat een ingebrekestelling van geldneemster nodig is. Geldgeefster blijft geheel vrij om, indien enlge rente of aflos- singstermijn niet op de bepaalde tijd mocht worden betaald, alle zodanige maatregelen te nemen tot behoud van haar rechten of tot verhaal van haar vorderingen als de wet te harer beschikking stelt en haar nodig of nuttig zullen voorkomen. Artikel 5. Geldneemster is verplicht om, telkens wanneer geldgeefster dit verlangt ten behoeve harer administratie, aan haar af te geven een door geldneem- ster ondertekend biljet, aangevende het saldo harer schuld. Artikel 6. De belastingen, welke van de rente der lening geheven mochten wor- den, zomede het door het Rijk te heffen effectenzegel op de onderhavige lening, komen ten laste van geldneemster. Artikel 7. Alle kosten, waartoe deze overeenkomst van geldlening nu of later aan- leiding geeft, alsmede de kosten door geldgeefster te maken tot behoud of uitoefening van haar uit deze overeenkomst voortvloeiende rechten, komen voor rekening van geldneemster. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 30 mei 1963. De secretaris, De

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 27