54 2e Afd. 30 mei 1963. VLOERBEDEKKING KLEUTERSCHOOL MOLENWERFSLAAN 11. Aan de Raad, Het r-k. parochiaal Kerkbestuur van O.L. Vrouw Hemelvaart alhier heeft onder dagtekening van 5 februari 1963, ingekomen op 11 april 1963, ten behoeve van zijn kleuterschool aan de Molenwerfslaan 11 een aanvraag ingediend om op grond van artikel 50 der Kleuteronderwrjswet de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het aanbrengen van naadloze vloerbedekking in 3 lokalen. De vloerbedekking in die lokalen is indertijd met op de juiste wijze aangebracht. Door het werken van het hout ontstaan naden en oneffen- heden, waarover de kinderen kunnen struikelen. Om dit te voorkomen be- hoort 'een nieuwe naadloze vloerbedekking te worden gelegd. Het bestuur raamt de totale kosten op rond/2.817,—waarvaneen bedrag- van f 599,behoort tot het normale onderhoud, zodat de kosten voor de gemeente worden begroot op f 2.218,— Tezijnertijd worden de op- gaven van de definitieve kosten aan onze beoordeling onderworpen De aanvraag voldoet aan de gestelde voorschriften; wij stellen U mits- dien voor deze in te willigen door vaststelling van bijgaand ontwerp-be- sluit. Heemstede, 22 mei 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstedé; gezien de aanvraag d.d. 5 februari 1963 (ingekomen op 11 april 1963) van het r.-k. parochiaal Kerkbestuur van O.L. Vrouw Hemelva.art alhier, om ten behoeve van zijn kleuterschool aan de Molenwerfsla,an 11 op grond van artikel 50 der Kleuteronderwijswet de nodige gelden uit de gemeente- kas te mogen ontvangen voor het aanbrengen van naadloze vloerbedek- ^'ove^rwegende, dat het aanbrengen van die vloerbedekking noodzakelijk is te achten; mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de bepalingen der Kleuteronderwijswet en op de uitvoermgs- voorschriften daarvan; BESLUIT de aanvraag in te^ willigen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 30 mei 1963. e secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 3