55 2e afd. 30 mei 1963 AANSCHAFFINGEN EN VOORZIENINGEN KLEUTERSCHOOL KERKLAAN 56. Aan de Raad, Het r.-k. parochiaal Kerkbestuur van de H. Bavo, alhier, heeft onder dagtekening van 22 maart 1963 ten behoeve van haar kleuterschool aan de Kerklaan 56 een aanvraag ingediend om op grond van artikel 50 der Kleuteronderwijswet de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ont- vangen voor aanschaffing van meubilair en voor het aanbrengen van een wasgelegenheid met warmwatervoorziening. De aanschaffingen betreffen: a. 3 groepstafels om aan een aantal kleuters tegelijk les te kunnen geven; b. 41 stoeltjes ter vervanging van stoeltjes waaraan de goede maatver- houdingen ontbreken. In een kamertje, dat tevens als dokterskamer wordt gebruikt, ontbreekt een vaste wastafel; het aanbrengen van zodanige tafel, voorzien van koud en warm stromend water is nodig. Het bestuur raamt de totale kosten op f 1652,te zijner tijd worden de te verwachten definitieve kosten aan onze beoordeling onderworpen. De aanvraag voldoet aan de gestelde voorschriften terwijl met inwilli- ging de normale eisen, aan het geven van kleuteronderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden. Wij stellen U mitsdien voor de aanvraag in te willigen door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit. Heemstede, 14 mei 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien de aanvraag d.d. 22 maart 1963 van het r.-k. paroehiaal Kerkbe- stuur van de H. Bavo, alhier, om ten behoeve van de kleuterschool aan de Kerklaan 56 op grond van artikel 50 der Kleuteronderwijswet de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het aanschaffen van meubilair en voor het aanbrengen van een wasgelegenheid met warm- watervoorziening; overwegende, dat de aanschaffingen en voorzieningen noodzakelijk zrjn te achten; dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de bepalingen van de Kleuteronderwijswet en op de uitvoermgs- voorschriften daarvan; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 30 mei 1963. De sec De voor

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 5