4e Afd. 29 augustus 1963. 91 KREDIET BOUWRIJP MAKEN VAN GRONDEN IN PLAN GLIP II. Aan de Raad, Nu het Plan Glip II door Gedeputeerde Staten van Noord-Holland, zij het gedeeltelijk, is goedgekeurd dient zo spoedig mogelijk te worden over- gegaan tot het bouwrijp maken van de in het plan gelegen gronden, aan- gezien nog in de loop van dit jaar aldaar moet worden aangevangen met de bouw van het contingent woningwetwoningen voor 1963. Bestek en tekening voor het bouwrijp maken zijn thans gereed en liggen ten raadhuize voor U ter inzage. Het werk omvat o.a. het ophogen van het gehele terrein, de aanleg van riolering en van straten met een gesloten wegdek, binnenterreinen, openbare plantsoenen en van een rioolgemaal, alsmede het maken van een betonschoeiing. De totale kosten van het werk, dat ten dele zal worden aanbesteed en ten dele in eigen beheer zal worden uitgevoerd, worden met inbegrip van de directiekosten, de bijdragen in de kosten voor hoofdriolering en rioolwaterzuiveringsinstallatie en de kosten voor eerste onderhoud, geraamd op f 1.030.000, Ofschoon door de niet-goedkeuring van een deel van het plan de wijze van exploitatie van de gronden nog niet geheel afgerond is, verwachten wij dat de grondkosten van het complex zullen kunnen worden bestreden uit de opbrengst van de verkoop van de verkregen bouwgronden. Wij stellen U voor ons, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, ten behoeve van het vorenomschreven doel het benodigde krediet te ver- lenen. Heemstede, 21 augustus 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 21 augustus 1963; BESLUIT: burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot f 1.030.000,- ten behoeve van het bouwrijp maken van gronden gelegen in het Plan Glip II. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 augustus 1963. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 21