99 4e Afd. 26 september 1963. KREDIET VERNIEUWING BETONSCHOEIINGEN. Aan de Raad, De besehoeiingen van verschillende vaarten in de gemeente verkeren in een zodanige staat, dat vernieuwing dringend gewenst is. Het betreft hier de wateren langs de Blekersvaartweg, Willem van de Veldekade, Craye- nestersingel, Bronsteeweg, Groenendaalkade en Kerklaan. Wij hebben een plan doen opstellen waarin al deze vaarten gelijktijdig van een nieuwe betonbeschoeiing worden voorzien, aangezien een specifiek werk als het onderhavige het meest efficiënt en dus voor de gemeente zo voordelig mogelijk als één object kan worden uitgevoerd. De totale kosten van het werk, dat ten dele ook in eigen beheer zal worden uitgevoerd, worden geraamd op f 70.000, Wij verzoeken U, door vaststelling van bijgevoegd besluit, ons het daar- toe benodigde krediet te verlenen. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 18 september 1963 met het voorstel van de commissie voor openbare werken; a. burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot 70.000, ten behoeve van de vernieuwing van de betonschoeiingen van de vaar- ten, gelegen langs de Blekersvaartweg, Willem van de Veldekade, Crayenestersingel, Bronsteeweg, Groenendaalkade en Kerkiaan; b. het sub a geraamde bedrag af te schrijven in 15 jaar. Heemstede, 18 september 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. BESLUIT: idaan ter openbare raadsvergadering van 26 september 1963.

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 15