94 2e Afd. 26 september 1963 VERANDEREN RAMEN EN DEUREN BOSCH EN HOVENSCHOOL. Aan de Raad, Het bestuur van de vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier, heeft onder dagtekening van 9 augustus 1963 een aanvraag ingediend om voor het veranderen van ramen en deuren van de Bosch en Hovenschool krachtens artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de benodigde gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen. De ramen van de school aan de zijde van de Adriaan Pauwlaan zijn klein en voorzien van 4 roeden, waardoor weinig licht in de gangen, toi- letten, kamer hoofd en bestuurskamer kan toetreden. Ook de deuren zijn van verschillende roeden voorzien. Om de lichttoetreding te verbeteren behoren de roeden te worden ver- wijderd en de aanwezige kleine ruiten te worden vervangen door grotere. Het bestuur raamt de kosten op f 1090,te zijner tijd wordt dat be- drag aan onze goedkeuring onderworpen. Naar onze mening heeft het bestuur terecht een beroep gedaan op de toepassing van artikel 72 e.v. der wet. Aangezien voorts bij inwilliging der aanvraag de normale eisen, aan het geven van lager onderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden, stellen wij U voor deze door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit in te willigen. Heemstede, 11 september 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien de aanvraag d.d. 9 augustus 1963 van het bestuur van de vereni- ging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier, om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mo- gen ontvangen voor het veranderen van ramen en deuren van de Bosch en Hovenschool; overwegende, dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de bepalingen van de Lager-onderwijswet 1920 en op de uitvoe- ringsvoorschriften daarvan; BESLUIT: de aanvrage in tejvilligen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 26 september 1963. secrptaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 3