97 4e Afd. 26 september 1963. AANKOOP INDUSTKIETEKKEIN INDUSTKIEWEG. Aan de Raad, Bij raadsbesluit van 23 februari 1961, no. 35, goedgekeurd door Gedepu- teerde Staten bij besluit van 15 maart 1961, no. 308, heeft de gemeente aan de N.V. Bovema alhier een perceel industrieterrein verkocht, groot 4700 m2, ten behoeve van de bouw van een fabriek. In de akte van overdracht is de bepaling opgenomen, dat, indien op 1 juli 1964 naar ons oordeel niet met de bouw van de fabriek is begonnen, behoudens overmacht, de koopster verplicht is zonder enig voorbehoud op het door ons te bepalen tijdstip mee te werken aan de overdracht van de grond tegen dezelfde prijs als waarvoor de grond aan koopster is overge- dragen. De kosten van overdracht komen voor rekening van de N.V. Bovema. Reeds thans staat vast dat de koopster niet in staat zal zijn vöör de genoemde datum de fabriek te bouwen. Ten einde ervan verzekerd te zijn, dat het uitbreidingsplan ,,Industrieterrein Cloosterweg" (Herziening XLVI G), bestemd voor het onderbrengen van de plaatselijke industrie, overeenkomstig de opzet zo spoedig mogelijk wordt gerealiseerd, achten wij het van belang dat de gemeente op een daartoe door de N.V. Bovema ingediend verzoek nu reeds besluit de gronden terug te nemen. Wij stellen U voor daartoe over te gaan door vaststelling van het bijge- voegd ontwerpbesluit. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 18 september 1963 met het advies van de commissie voor het grondbedrijf a. burgemeester en wethouders te machtigen ter uitvoering van het uit- breidingspian „Industrieterrein Cioosterweg" (Herziening XLVI G) voor de gemeente aan te kopen van de N.V. Bovema te Heemstede het bij raadsbesiuit van 23 februari 1961, no. 35, goedgekeurd door Gede- puteerde Staten bij besiuit van 15 maart 1961, no. 308, aan de N.V. Bovema verkochte perceel industrieterrein, gelegen aan de Industrie- weg, groot 4700 m2, op de bijbehorende tekening in rode kleur aan- gegeven, zuiks overeenkomstig de bepalingen en bedingen, opgenomen onder nummer 9 van de op 5 juni 1961 gepasseerde transportakte, waarvan een afschrift aan dit besluit is gehecht; b. het onder a bedoeide terrein voor de koopsom in te brengen in het Grondbedrijf. Heemstede, 18 september 1963. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 26 september 1963. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1963 | | pagina 9