2e afd. 25 juni 1964 82 DERDE WÏJZIGING ALGEMEEN AMBTENARENREGLEMENT De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van de commissie voor georganiseerd overleg; BESLUIT: het Algemeen Ambtenarenreglement, vastgesteld bij raadsbesluit van 28 april 1960, no. 58, en laatstelijk gewijzigd bij raadsbesluit van 24 mei 1962, no. 67, te wijzigen als volgt: I. II. III. IV. V. VI. In artikel 14, le lid, vervalt de punt aan het eind van de eerste zin en wordt achter de woorden „of worden getroffen" toegevoegd de zinsnede „alsmede van de Kindertoelageregeling overheidsperso- neel en alle wijzigingen daarvan". Het 3e iid van artikel 17 wordt gelezen als volgt: 3. Tenzij voor bepaalde ambtenaren of gioepen van ambtenaren anders wordt bepaald, wordt het salaris uitgedrukt in een be- drag per jaar of per maand en geschiedt de uitbetaling van de bezoldiging per maand. In artikel 18, 3e lid, wordt voor het woord „loongroep" gelezen „salarisgroep", wordt voor het woord ,,weeksalaris" gelezen „maandsalaris" en wordt voor „1/7" gelezen „1/30". 1. Het 4e lid, sub b, van artikel 19, wordt gelezen als volgt: b. voor de ambtenaar op maandsalaris 1/187 gedeelte van het salaris per maand, vermeerderd met 25% voor dienst tussen 6 uur v.m. en 2 uur na afloop van het werkrooster, met 50% voor dienst tussen 2 uur na afloop van het werkrooster en 22 uur en op zaterdag tussen 6 en 22 uur en met 100% voor dienst tussen 22 uur en 6 uur en voor dienst op een dienst- vrije dag, op een feestdag als bedoeld in artikel 29, 4e lid, en op zondag. 2. In het 5e lid van dlt artikel wordt voor „weeksalaris" gelezen „maandsalaris". a. Het le lid van artikel 28 wordt gelezen alq volgt: 1. Aan de ambtenaar op weeksalaris, wie opdracht is ge- geven zich buiten de op de werkrooster aangegeven werktijd in zijn woning beschikbaar te houden (thuis- wachtdienst) wordt een tijdelijke toeslag op het gewone salaris toegekend van 20,per week, voor elke week thuiswachtdienst. Indien niet gedurende een volle week thuiswachtdienst is verricht bedraagt de toeslag 2,25 voor een normale werkdag en 4,50 voor een zaterdag, een zondag of een feestdag genoemd in artikel 29, 4e lid. b- Waar in dit artikel het woord ..weeksalaris" wordt genoemd, wordt daarvoor gelezen ,,maandsalaris". a. In artikel 31, 2e lid, wordt de zinsnede „maandelijkse kinder- toelage en kindertoeslag toegekend ingevolge de Kindertoelage- verordening" vervangen door „kindertoeIage per maand inge-

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 28