85 4e Afd. 25 juni 1964 EXTRA KREDIET UITBREIDING WIJKGEBOUW „DE PRINCEHOF" Aan de Raad, Bij besluit van 22 februari 1962, no. 27, stelde U voor verbetering en uitbreiding van het wijkgebouw „De Princehof" aan de Glip een krediet van f 24.876,- beschikbaar. Door het ontbreken van de benodigde rijksgoedkeuring kon het ver- bouwingsplan nog niet worden uitgevoerd. Binnenkort echter kan afgifte van de rijksgoedkeuring worden verwacht. Het beschikbaar gestelde bedrag is als gevolg van de intussen plaats gehad hebbende prijsstijgingen niet meer toereikend. De kosten van uitvoering van het verbouwingsplan worden thans ge- raamd op f 32.760, Gezien het grote beiang van een goed geoutilleerd wijkgebouw voor de bevolking in deze buurtschap stellen wij U voor ons het benodigde extra krediet ad. 7.884,- beschikbaar te stellen en daartoe het besluit vast te stellen, hetwelk U hierbij in concept wordt aangeboden. De op deze zaak betrekking hebbende stukken liggen ten raadhuize voor U ter inzage. Heemstede, 17 juni, 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 juni 1964 met het advies van de commissie voor openbare werken; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders voor uitbreiding en verbetering van het wijkgebouw „De Princehof" een extra-krediet te verlenen, groot 7.884,—; b. hef sub a vermelde bedrag af te schrijven in 30 jaar. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 juni 1964. De sécretaris, Dgvoorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 35