•zitter, 4e afd. 25 juni 1964 VERKOOP WONING UIT ERFSTELLING Aan de Raad, In Uw vergadering van 27 februari jl. besloot U de door wijlen de heren J. en J. H. Bruijn aan onze gemeente gemaakte erfstellingen te aanvaarden en de in de bedoelde nalatenschappen vallende effecten en woning Orionweg 40 te Haarlem, behoudens de medewerking van de andere erfgenamen, te verkopen. Tot de nalatenschap van de heer J. H. Bruijn behoort ook de woning Zaanenlaan 85 te Haarlem. Teneinde tot een bevredigende verdeling van de baten van de nalaten- schappen met de andere erfgenamen te komen verdient het aanbeveling ook deze woning te verkopen. De huurder heeft op de woning, die in 1960 is getaxeerd op een waarde van 15.000,een bod gedaan van 24.000,kosten koper. Wij achten genoemd bedrag alleszins aanvaardbaar en stellen U voor de woning, behoudens de medewerking van de andere erfgenamen, voor de door de huurder geboden prijs te verkopen. Heemstede, 17 juni, 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 juni 1964 gelet op de artt. 171 en 228, letter d, gemeentewet; BESLUIT: I. behoudens de medewerking van de andere erfgenamen de in de na- latenschap van de heer J. H. Bruijn vallende woning Zaanenlaan 85 te Haarlem, kadastraal bekend gemeente Schoten, sectie B, no. 9976, te verkopen voor een bedrag van 24.000,kosten koper; II. burgemeester en wethouders te machtigen alles te doen wat voor de afwikkeling van de nalatenschappen van de heren J. en J. H. Bruijn overigens moet worden gedaan. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 juni 1964. secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 41