90 5e afd. 25 juni 1964 Artikel 12 De afdeling stelt zo spoedig mogelijk een nader onderzoek in omtrent de punten waarop bezwaar is ingebracht, en brengt daarvan rapport uit. De chef der afdeling brengt onverwijld nadat hem het rapport is voorge- legd, doch uiterlijk binnen twee weken na de in artikel 11 bedoelde dag, ad- vies uit aan burgemeester en wethouders. Bij zijn advies legt hij het rap- port over. De bijstandbehoevende wordt, nadat het in artikel 13 bedoelde advies is uitgebracht, opgeroepen zijn bezwaar ten overstaan van burgemeester en wethouders, dan wel van een lid of enkele leden van dat college, monde- ling toe te lichten. Hij kan zich daarbij doen vertegenwoordigen of bij- staan. Vooraf wordt hem of zijn gemachtigde gelegenheid gegeven ken- nis te nemen van het naar aanleiding van zijn bezwaarschrift uitgebrachte advies van de chef en van het daarbij gevoegde rapport. Burgemeester en wethouders beschikken op het bezwaarschrift binnen één maand nadat het is ingediend. In de schriftelijke mededeling van de met redenen omklede beschikking wordt vermeld, dat, binnen een maand na de datum van verzending daar- van, in beroep kan worden gegaan bij Gedeputeerde Staten. 1. Deze verordening kan worden aangehaald als „Voorschriften behande- ling aanvragen om bijstand en bezwaarschriften". 2. Zij treedt in werking op het tijdstip, door de Kroon ingevolge artikel 107, eerste lid, van de wet te bepalen. Vastgesteld door de raad der gemeerfte Heemstede in zijn vergadering van 25 juni 196-4- Artikei 13 Artikel 14 Artikel 15 Artikel 16 ecretaris, irzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 48