100 2e Afd. 27 augustus 1964. BENOEMING VAKONDEKWIJZEKES ZANG EN MUZIEK OPENBAKE LAGEKE SCHOLEN. Aan de Raad, Hierbij delen wij U mede, dat mejuffrouw D. de Leeuw te Amsterdam sedert 1 september 1961 in tijdelijke dienst werkzaam is als vakonder- wijzeres in zang en muziek aan de openbare scholen voor gewoon lager onderwijs in onze gemeente. Het feit, dat mejuffrouw de Leeuw haar werkzaamheden tot tevreden- heid heeft verricht en de omstandigheid, dat zij onlangs naast het reeds in haar bezit zijnde einddiploma conservatorium hoofdvak piano ook het diploma schoolmuziek heeft verworven, hebben de hoofden van ge- noemde scholen aanleiding gegeven tot het voorstel haar in vaste dienst te benoemen. Dit voorstel heeft onze volle instemming. Uit het met de inspecteur van het lager onderwijs in de inspectie Amstelveen hieromtrent gepleegd overleg is ons gebleken, dat deze zich met een benoeming van mejuf- frouw de Leeuw in vaste dienst kan verenigen. Derhalve stellen wij U voor over te gaan tot benoeming van mejuffrouw D. de Leeuw als vakonderwijzeres in muzikale vorming in vaste dienst aan de openbare lagere scholen, zulks met ingang van een nader door ons te bepalen datum. Van deze gelegenheid maken wij tevens gebruik U er van in kennis te stellen, dat wij krachtens de ons verleende bevoegdheid om de omvang van het vakonderwijs te regelen hebben besloten het muziekonderwijs op de openbare lagere scholen met ingang van het cursusjaar 19641965 uit te breiden tot het vijfde leerjaar. Het aantal door mejuffrouw de Leeuw te geven lesuren wordt hierdoor gebracht van 4% op 9 klokuren per week. Behoort bij de notulen van de vergadering van de raad van 27 augustus Heemstede, 5 augustus 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.B. De secretaris, P. M. van Drooge, l.s. 1964. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 1