116 4e afd. 24 september 1964. AANSCHAFFING VBACHTAUXO VOOB DE DIENST VAN OPENBABE WEBKEN. Aan de Raad, Het vervoer van materialen enz. ten behoeve van de dienst voor Open- bare Werken geschiedt tot heden grotendeels nog steeds door een particu- liere aannemer van rijwerk en wel met gebruik van paard en wagen. Deze wijze van vervoer voldoet uiteraard niet meer aan de huidige eisen met betrekking tot tempo en capaciteit. Mede gelet op de leeftijd van bedoelde aannemer (73 jaar) zijn wij daarom van oordeel, dat de met hem gesloten aannemingsovereenkomst per 1 januari a.s. dient te worden beëindigd. Daar alleen al voor het onderhoud van de openbare wegen vrijwel dage- lijks een vrachtvervoermiddel beschikbaar moet zijn, zijn wij van mening dat thans dient te worden overgegaan tot aanschaffing van een vrachtauto met laadbak. Deze moet met het oog op het laden van zware stukken en grote hoeveelheden materialen worden uitgerust met een daarop vast te monteren hydraulische autokraan. De prijs van de vrachtauto met laadbak (gedacht wordt aan een Bed- ford-chassis met dieselmotor) wordt geraamd op 17.000,en die van een hydraulische kraan met toebehoren op 10.540,Tezamen met enkele bijkomende kosten worden de totale kosten geraamd op f 28.000, Wij stellen U derhalve voor ons voor de aanschaffing van de vrachtauto c.a. een krediet van f 28.000,te verlenen, hetwelk zoals gebruikelijk in 5 jaren ware af te schrijven. Een ontwerp-besluit bieden wij U hier- bij ter vaststelling aan. Wellicht ten overvioede merken wij nog op dat, hoewel de vrachtauto pas in januari a.s. beschikbaar moet zijn, met het oog op de te verwachten levertijd reeds binnenkort tot bestelling moet worden overgegaan. Heemstede, 16 september 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; ^gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 16 september BESLUIT: a. burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot 28.000, voor de aanschaffing van een Bedford-vrachtauto met hydraulische laadkraan en verdere toebehoren ten behoeve van de dienst voor Open- bare Werken; b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 5 jaren. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 24 september 1964. De^ secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 21