4e afd. 29 oktober 1964 1 27 VERKOOP GROND PLAN GLIP II Aan de Raad, Bij voorlopige koopakte hebben wij behoudens Uw instemming aan de heer J. van der Schuit en mevrouw E. F. E. Voss-Hirschfeld, beiden al- hier, twee percelen bouwgrond, gelegen in het plan Glip II, verkocht tegen de na overleg met de commissie voor het grondbedrijf vastgestelde prijs van 43,per m2. De kopers wensen op deze grond gezamenlijk een blokje van twee eengezinswoningen te doen bouwen. Wegens aansluiting van de te bouwen woningen op een van gemeente- wege te plaatsen centrale televisie-antenne is de genoemde prijs verhoogd met 250, Onder mededeling, dat de voorlopige koopakten met de daarbij behoren- de tekeningen voor U ter inzage liggen, stellen wij U voor tot verkoop aan genoemde gegadigden te besluiten. Heemstede, 14 oktober 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 14 oktober 1964; BESLUIT: op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden in de desbetreffende voorlopige koopakten te verkopen aan: a. de heer J. van der Schuit, wonende te Heemstede, een perceel bouw- terrein, groot 395 m2, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, gelegen ten oosten van de Glipperweg, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, no. 3736 (ged.), voor de prijs van 17.250,—; b. mevrouw E. F. E. Voss-Hirschfeld, wonende te Heemstede, een perceel bouwterrein, groot 400 m2, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, gelegen ten oosten van de Glipperweg, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, no. 3736 (ged.), voor de prijs van 17.450,— Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 oktober 1964. De vo voorzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 43