129 4e afd. 29 oktober 1964 schaal dan momenteel het geval is, gelegenheid tot schoolzwemmen kan worden geboden; het schoolzwemmen zal uitgebouwd kunnen worden tot een volwaardig onderdeel van het vak lichamelijke oefening. Voorts zal voortaan ook binnen deze gemeente kunnen worden voldaan aan de bij vele ouders levende wens hun kinderen vroegtijdig met het water ver- trouwd te maken en ze zo mogelijk de eerste beginselen van de zwem- kunst bij te brengen. Tenslotte wijzen wij op de mogelijkheid aan grote groepen gehandicapten bij voorbeeld van de inrichting Meer en Bosch zwemonderricht te geven binnen de voor deze mensen zo gewenste besioten ruimte. Wij zijn dan ook van oordeei, dat op de kortst mogelijke termijn moet worden overgegaan tot overdekking van het instructiebassin en wij zullen dan ook zo Uw Raad daartoe besluit alles in het werk stellen dat de vereiste rijksgoedkeuring voor de overkapping op een zodanig tijdstip wordt verkregen, dat het instructiebassin onmiddellijk aansluitend aan de bouw van het overige gedeelte van de zweminrichting kan worden af- gebouwd. Mocht dit onverhoopt niet mogelijk zijn, dan zal voor het vorstvrij hou- den van de filterkelder van het open bad een noodvoorziening worden ge- troffen, zodat aanschaffing van de hiervoor bedoelde kostbare elektrische verwarmingsapparatuur toch achterwege kan blijven. Wij geven U derhalve in overweging het voor de overdekking benodigde krediet ad 600.000,beschikbaar te stellen. Een ontwerp-besluit bieden wij U daartoe aan. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 21 oktober a. burgemeester en wethouders ten behoeve van de overdekking van het instructiebassin van de zweminrichting aan de Sportparklaan, op de aanwezige fundering, een krediet te verlenen van 600.000, b. het sub a genoemde bedrag als volgt af te schrijven: 410.000,zijnde de geraamde bouwkosten, in 50 jaren; 190.000,zijnde de geraamde kosten van de technische installatie e.d., in 20 jaren. Heemstede, 21 oktober 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. 1964; BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 oktober 1964. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 48