132 2e afd. 29 oktober 1964 4ANBRENGEN CENTBALE TELEVISIE-ANTENNE OP GEMEENTE- WONINGEN Aan de Raad, Bij Uw besiuiten van 29 april 1964, no's 64a en b, stelde U kredieten beschikbaar voor de aanleg van centrale televisie-antennes voor enkele compiexen gemeentewoningen. De redenen voor deze aanleg zijn weer- gegeven in ons bij genoemde besiuiten behorend voorstel. Het bestuur der woningbouwvereniging ,,De Haemstede" heeft thans opnieuw een verzoek tot ons gericht om te bevorderen, dat een krediet beschikbaar wordt gesteid van 10.000,voor de aanleg van één centraie antenne voor de volgende aan de gemeente in eigendom toebehorende complexen woningen: 12 premiewoningen aan de Ir. Lelylaan, 21 woningwetwoningen aan de Leeghwaterlaan, 14 (x2) duplexwoningen aan de Javalaan. De kosten zullen door middei van een huurverhoging ten laste van de bewoners worden gebracht. Wij stellen U voor, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, ons het benodigde krediet ter beschikking te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen voor de aan de gemeente in eigendom toebehorende: 12 premiewoningen aan de Ir. Lelylaan, 24 woningwetwoningen aan de Leeghwaterlaan, 14 (x2) duplexwoningen aan de Javalaan, een centrale teievisie-antenne te doen aanbrengen en hiervoor een krediet beschikbaar te stellen van /10.000,op 4% annuïteitsbasis af te schrijven in het aantal jaren van de resterende tijd van de annuïteit der bouwkosten van elk complex. Heemstede, 21 oktober 1964. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 oktober 1964.

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 53