138 4e afd. 26 november 1964 ONBEWOONBAARVERKLARING ZANDVOORTSELAAN 114 De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat het perceel Zandvoortselaan 114, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nr. 1868, in een zodanige slechte toestand verkeert, dat zij ongeschikt is ter bewoning; dat namelijk het metselwerk van de buitenmuren los ligt, terwijl het houtwerk van de kozijnen en ramen van de woning gedeeltelijk is ver- gaan dat de schoorsteen van de woning eveneens in slechte staat verkeert en het gedeelte buitendaks slechts uit gresbuizen bestaat; dat de woning uitermate vochtig is ten gevolge van het doorslaan van de gevels en het ontbreken van een goed functionerend trasraam; dat de woning gebrekkig is van indeling; dat bijvoorbeeld een behoorlijk slaapvertrek ontbreekt; dat het op onvoldoende wijze ingerichte privaat slechts vanuit de keuken toegankelijk is; overwegende, dat de hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid in de provincie Noord-Holland bij brief van 30 ok- tober 1964 kenm. 9090/Ha/JPK, adviseert de woning onbewoonbaar te verklaren wegens: a. slechte toestand; b. ernstige mate van vochtigheid; c. gebrekkige indeling en d. onvoldoende inrichting en onhygiënische ligging van het privaat; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op artikel 25 der Woningwet; 1. de woning plaatselijk gemerkt Zandvoortselaan 114, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, nr. 1868, onbewoonbaar te verklaren; 2. te gelasten, dat de onder 1 genoemde woning binnen een termijn van 6 maanden, te rekenen van de dag, waarop de termijn tot voorziening tegen dit besluit is verstreken of dit besluit is gehandhaafd, ontruimd moet zijn. BESLUIT: Heemstede, 26 november 1964. De Raad voornoemd, cretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 6