154 4e afd. 18 december 1964 VERKOOP GROND PLAN GLIP II Heemstede, 2 december 1964. Aan de Raad, Behoudens Uw instemming hebben wij bij voorlopige koopakte aan de vennootschap onder firma Chr. Overdevest en Zonen, te Rijnsaterwoude, een perceel bouwgrond, ter grootte van 1855 m*, gelegen in het plan Glip II, verkocht tegen de na overleg met de commissie voor het grond- bedrijf vastgestelde prijs van 37,75 per m2. De koopster zal op deze grond tien woningen bouwen. Wegens aansluiting van de te bouwen woningen op een van gemeente- wege te plaatsen centrale televisie-antenne is de prijs voor de grond, ad f 70.000,in totaal, verhoogd met f 250,per woning. Onder mededeling dat de voorlopige koopakte met de daarbij behorende tekening voor U ter inzage ligt, stelien wij U voor tot verkoop aan ge- noemde firma te besluiten. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 2 dec. 1964; OP de grondslag van de bepalingen en voorwaarden in de desbetreffende voorlopige koopakte aan de vennootschap onder firma Chr. Overdevest en Zonen, te Rijnsaterwoude, of nader te noemen principaal, te verkopen een perceel bouwterrein, groot 1855 m2, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, gelegen nabij de hoek van de Fazantenlaan en de Kwartellaan, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, nummer 3736 (ged.), voor de prijs van 72.500, Burgemeester en wethouders van Heemstede. A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 18 december 1964. De Raad voornoemd, De ysecretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1964 | | pagina 13